4.5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
העיניים שלך-בידיים הטובות שלנו
 
 
 
בלום חוה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הסיפור שלנו

 

אוזן קשבת ו-"עיניים מקצועיות" – יותר מ-40 שנות מומחיות אישית באופטיקה בלום

 

אכן זו הייתה אהבה ממבט ראשון...

 
בשנת 1977 עלינו ארצה מאנגליה. זוג צעיר, שנפגש במהלך לימודיו ב- City University שבלונדון. חדורי ציונות, תחושת שליחות ואהבה למקצוע האופטומטריה, הקמנו בשנת 1979 את מעבדת העיניים הראשונה שלנו בדירה קטנה ברחובות. אנחנו גאים לספר כי מאז עברו 40 שנה. לא מזמן פיליפ קיבל את התואר שני במכללת הדסה שבירושלים .

במהלך השנים רכשנו ציוד מתקדם מסוגו בעולם ואספנו ידע רב בתחום האופטומטריה והאופטיקה. סייענו לאלפים מלקוחותינו לטפל בקשיי ראיה שונים – אבחנו, בדקנו, התאמנו משקפי ראייה ועדשות מגע, הרכבנו עדשות מולטיפוקל חדשניות ומדדנו משקפי שמש אופנתיים – כל זאת כדי שכל אחד יראה שהוא יכול לראות הכי טוב שאפשר.
 

והאהבה נמשכת עד היום!

 
מאז ועד היום, אנחנו באופטיקה בלום פועלים כדי להגן על עיניכם. ההצלחה שלנו – שיפור משמעותי באיכות הראייה שלכם – נובעת מידע, ממומחיות ומשימוש במוצרי האופטיקה המתקדמים בארץ ובעולם. כל זאת תחת מעטפת של שירות משפחתי, קשוב ואישי.
 
פיליפ וחוה בלום
 

איך אנחנו רואים את הדברים?

 
אופטיקה בלום ברחובות היא חנות אופטיקה ותיקה, מומחית בתחומה ואמינה, שתספק לכם שירות מקצועי, חם ומשפחתי. אנו מאמינים כי המפתח להצלחה שלנו הוא הקשבה מלאה לצרכים ולרצונות שלכם, ומכאן לבחירה נכונה של הפתרון שלו אתם זקוקים. אנו רואים בשביעות רצונכם מטרה עליונה, שמנחה ומובילה אותנו בעבודתנו היומיומית בחנות. במומחיות רבה ותוך מתן שירות קשוב וסובלני, נסייע לכם למצוא את הפתרון הטוב ביותר, שישפר את איכות הראייה שלכם וכפועל יוצא את איכות חייכם.
 

בתוך אבל גם מחוץ למסגרת – כל השירותים באופטיקה בלום

 
באופטיקה בלום שברחובות תוכלו לבצע בדיקות עיניים מקצועיות ומקיפות ולרכוש עדשות מגע מהמתקדמות בעולם, מסגרות למשקפיים ומשקפי שמש של המותגים המובילים. אנו מתמחים בהתאמת משקפי ראייה ומבצעים את תהליך ההתאמה באופן יסודי ומעמיק. זאת מתוך אמונה כי התאמת משקפיים באופן אישי ובלעדי, היא המפתח לשיפור איכות הראייה. אנו מתמחים בהתאמה מושלמת של עדשות מולטיפוקל ומעניקים ליווי מקצועי ואישי לכל אורך תהליך ההתאמה, המדידה וההסתגלות לעדשת המולטיפוקל החדשנית.
 

עד שנראה כי טוב

 
בהגיעכם לאופטיקה בלום, כל אחד מצוות החנות הוותיק ילווה אתכם תחת מעטפת המומחיות שלו:
  • זיהוי ואבחון הקושי בראייה – צוות האופטומטריסטים שלנו כולל שלושה מומחים מובילים ומנוסים: פיליפ בלום, אבי ליפסון ויהודית סבהט. הם יבצעו עבורכם בדיקת ראייה מקצועית ומקיפה. עם למידת תוצאות הבדיקה וקבלת המידע הרפואי המתאים, ימליצו האופטומטריסטים על פתרון הראייה המתאים ביותר. פיליפ בלום מחלק את זמנו בין בדיקות ראייה בחנות לבין הוראה במכללת הדסה בתחום עדשות המגע. בימים אלה הוא אף משלים תואר שני במדעי הראייה במכללת הדסה שבירושלים.
  • יישום הפתרון – חוה בלום, האחראית על המרכז האופטי, מלווה ומפקחת במיומנות על מעבדת העיניים המשוכללת בזמן בתהליך העבודה על ייצור העדשות השונות.
  • בדיקות ראייה – בנוסף לפיליפ ישנם שני אופטמטריסטים, אבי ליפסון שלמד במכללת הדסה שבירושלים ויהודית סבהט שלמדה באוניברסיטת בר-אילן. וכיום שלושתם מבצעים את בדיקות העיניים.
  • התאמת מסגרות המשקפיים ומשקפי השמש מבוצעת על-ידי לירז שהצטרפה אלינו לאחרונה, יהודית ואורלי – היועצות המנוסות להתאמת משקפיים. הן תלווינה אתכם בתהליך בחירת המסגרות, המיוצרות על-ידי המותגים המובילים בעולם.

מחכים לראות אתכם באופטיקה בלום!